چرا ورود تاکسی‌های اینترنتی به فرودگاه امام خمینی (ره) ممنوع شد؟

چرا ورود تاکسی‌های اینترنتی به فرودگاه امام خمینی (ره) ممنوع شد؟

در روزهای گذشته اخباری مبنی بر ممنوعیت ورود تاکسی‌های اینترنتی به محدوده ۸۰۰ متری از فرودگاه امام خمینی (ره) منتشر شد که واکنش‌هایی را برانگیخت.

در این راستا سعید چلندری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: به منظور ساماندهی مقابل ترمینال مسافری مقرر شد تاکسی‌های اینترنتی از داخل پارکینگ سه نسبت به انتقال مسافرین اقدام کنند که ضمن جلوگیری از ازدحام و ترافیک مقابل ترمینال محل مشخصی در پارکینگ سه که از طریق پل ارتباطی با ترمینال یک مرتبط است و فاصله‌ای حدود ۸۰۰متر دارد برای تاکسی‌های اینترنتی مشخص شده است.

وی ادامه داد: این موضوع موجب می‌شود از آسیب به کسب‌وکار تاکسی‌های فرودگاهی نیز جلوگیری شده و خدمات با کیفیت بهتر و ایمنی بالا به مسافرین محترم ارائه شود.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) اظهار کرد:‌ تاکسی‌های اینترنتی و مسافربرهای شخصی علامت مشخصه‌ای ندارند قابل تشخیص نیستند و از سوی دیگر هویت راننده خودروی مسافربر برای فرودگاه نامشخص بوده و تشخیص مسافربر شخصی که اطلاعات آن در جایی ثبت نشده و تاکسی اینترنتی مقدور نیست و درصورت شکایت مسافرین امکان پیگیری آن در حال حاضر وجود ندارد. بنابراین این طرح به‌منظور ساماندهی مسافربرها و حفظ ایمنی مسافرین برنامه‌ریزی شده است.

بیشتر بخوانید:

۴۶۲۲۰منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *