پایبندی به اصول بیمه و شفافیت؛ نقشه راه بیمه سینا در مسیر توسعه

پایبندی به اصول بیمه و شفافیت؛ نقشه راه بیمه سینا در مسیر توسعه


به گزارش روابط‌عمومی بیمه سینا؛ در این هم‌اندیشی که با رویکرد «چابک‌سازی و تحول فناورانه در راستای خرده‌فروشی» برگزار شد، مدیرعامل، قائم مقام و معاونین مدیرعامل به تبیین سیاست‌ها، برنامه‌های آینده و تبادل‌نظر درباره مسائل مختلف شرکت پرداختند.

عبداله سلطانی ثانی در جمع مدیران ارشد و رؤسای شعب بیمه سینا ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در سال جاری گفت: حق بیمه تولیدی در 8 ماهه سال جاری به عددی بالغ بر 35 هزار میلیارد ریال رسیده و نسبت خسارت نیز کمتر از 60 درصد شده است.

وی با اشاره به سرعت گرفتن پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران افزود: بیمه سینا در آغاز راه تحول و چشم‌انداز ترسیم شده است و تا رسیدن به وضع مطلوب و اهداف عالیه خود کمی فاصله دارد.

مدیرعامل بیمه سینا با تأکید بر لزوم بودجه‌ریزی علمی و قابل پایش در سال 1402 گفت: ترکیب پرتفوی شرکت باید تعدیل و بهینه شود که در این بین شعب نیز باید با محاسبه و دقت در پرتفوی استان، سهم منطقی از آن را جذب کنند.

وی مزیت رقابتی بیمه سینا را نیروی انسانی وفادار و متخصص دانست و گفت: باید این سرمایه بزرگ را حفظ کرده و زمینه رشد آن را فراهم کنیم.

نایب‌رئیس هیئت مدیره بیمه سینا با تشریح اهمیت توجه به خرده فروشی برای شعب اظهار داشت: در سال 1402 باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که ظرفیت شعب از خرده فروشی منطقه و استان تکمیل شود.

وی با اشاره به لزوم پایش و اصلاح فرآیندها برای بهبود مستمر روند توسعه‌ای شرکت، خواستار تشکیل کارگروهی مشترک در این زمینه شد.

پایبندی به اصول بیمه و شفافیت؛ نقشه راه بیمه سینا در مسیر توسعه

همچنین حسن صنعتی رئیس هیئت مدیره در سخنانی با اشاره به استقرار تیم مدیریتی فعال و پویا در بیمه سینا و بهبود روند فعالیت شرکت، خواستار تلاش و همدلی برای رشد روزافزون بیمه سینا شد.

در بخش ابتدایی هم‌اندیشی، معاون فنی بیمه‌های اموال، معاون فنی بیمه‌های اشخاص، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، معاون فروش و توسعه بازار و مدیر بیمه‌های عمر به تشریح دیدگاه‌ها، گزارش‌ها و انتظارات خود پرداختند.

این گزارش می‌افزاید، در بخش دیگری از این همایش که با عنوان «سرآمدان سینا» به منظور تقدیر از زحمات و تلاش‌های شعب و شبکه فروش برگزار شد، تعدادی از نمایندگان حقیقی و حقوقی و شعب برتر توسط مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره با اهدا تندیس زرین و لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند و از خدمات آنها تجلیل به عمل آمد.

پایبندی به اصول بیمه و شفافیت؛ نقشه راه بیمه سینا در مسیر توسعهمنبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *