همه آنچه که باید در مورد قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست بدانید

همه آنچه که باید در مورد قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست بدانید


 مصالح ساختمانی مسکونی که بیشتر از درجه بالاتر استفاده می شود، چوب سبک است. بنابراین، ما بر روی طراحی ساختاری و مقاوم سازی تمرکز خواهیم کرد که چوب با ابعاد استاندارد و پانل های چوبی ساختاری (به عنوان مثال، تخته سه لا و روکش تخته رشته ای جهت دار) را مشخص می کند.

طراحی سیستم مقاوم سازی در برابر نیروی جانبی (دیوارهای برشی و دیافراگم) باید از دیدگاه طراحی سیستم مورد بررسی قرار گیرد. اتصالات و اهمیت آنها نسبت به عملکرد کلی سازه های چوبی را نمی توان بیش از حد مورد تاکید قرار داد. در اینجا به منظور بررسی قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست با برند راد پست می توانید با رادیاب با شماره ۸۸۸۸۴۴۷۳ -۰۲۱ تماس بگیرید.

مقاوم سازی ساختمان و بررسی قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست

بسیاری از عناصر یک خانه با هم به عنوان یک سیستم موثر برای مقاومت در برابر نیروهای جانبی و محوری وارد شده به سازه درجه بالا و انتقال آنها به فونداسیون کار می کنند. ساختار درجه بالا همچنین به مقاومت در برابر بارهای جانبی خاک بر روی دیوارهای فونداسیون از طریق اتصال سیستم کف به پی کمک می کند.

بنابراین، موضوع عملکرد سیستم در مجموعه ‌های درجه بالا در خانه‌ هایی با قاب سبک برجسته ‌تر است. در چارچوب رویکردهای مهندسی ساده که برای بازرسان آشنا هستند، در اینجا به اصول طراحی مبتنی بر سیستم و بررسی قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست پرداخته می شود. طراحی سازه درجه بالا شامل سیستم ها و مجموعه های ساختاری زیر است:

  • طبقه

  • دیوارها

  • سقف ها

طراحی هر سیستم به عنوان یک امر کلی می تواند پیچیده باشد. بنابراین، تجزیه و تحلیل ساده معمولاً بر عناصر فردی که سیستم را تشکیل می دهند متمرکز است. در برخی موارد، «اثرات سیستم» ممکن است به شکل ساده شده در نظر گرفته شود و برای طراحی عناصر خاصی که سیستم‌ های مشخصاً تعریف شده را تشکیل می ‌دهند، اعمال شود. عناصر سازه ای که یک سیستم سازه ای مسکونی را در مقاوم سازی ساختمان تشکیل می دهند عبارتند از:

صرف نظر از نوع عنصر سازه ای، بازرس ابتدا باید بارهای اسمی طراحی را تعیین کند. بارهای وارد بر یک عضو یا سیستم قاب معمولاً مطابق با مفاد قابل اجرا آیین نامه ساختمانی مصوب محلی و استانداردهای مهندسی محاسبه می شود.

در حالی که جداول طراحی یا جداول دهانه و وسایل کمکی طراحی مشابه که معمولاً در کاربردهای مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند در اینجا گنجانده نشده‌اند، لذا بازرس ممکن است با مراجعه به چنین منابعی در تلاش قابل توجهی صرفه‌جویی کند.

نکات حائز اهمیت در بررسی قیمت وال پست

نکات حائز اهمیت در بررسی قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست

اکثر کدهای ساختمانی حاوی مقررات طراحی و ساخت و ساز برای ساخت و سازهای مسکونی و مشخص کردن قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست با برند رادپست هستند. کارشناسان این حوزه داده‌ های طراحی را در مورد انواع محصولات اختصاصی مهندسی شده که برای بسیاری از نیازهای طراحی خاص در ساخت و سازهای مسکونی مناسب هستند، به دست می آورند.

با این حال، این موارد به طور کلی نباید به عنوان جایگزین های ساده برای قاب های چوبی معمولی در نظر گرفته شوند و هر گونه الزامات طراحی و ساخت و ساز خاص باید مطابق با توصیه سازنده یا گزارش های ارزیابی کد، قابل اجرا باشد و به دقت در نظر گرفته شود.ضروری است که یک کارشناس حوزه ساخت و ساز که مواد چوبی را مشخص می کند، از ویژگی های طبیعی چوب و تأثیر آنها بر خواص مهندسی اطلاعاتی کسب کند.

آشنایی با وال پست در ساختمان سازی برای افرادی است که می ‌خواهند یک ساختمان پس از قاب بسازند. اگرچه معماری وال پست و چوب قرن‌هاست که وجود داشته است، لذا سیستم ‌های قاب پست برای اولین بار در دهه 1930 توسعه یافتند و در دهه‌های 1970 و 80 اصلاح شدند.

ساختمان ‌های پس از قاب از پست باربر برای پشتیبانی از سیستم سقف استفاده می‌کنند، به جای قاب ‌بندی سنتی گل میخ که ممکن است در خانه استفاده شود. راه ‌های بسیاری برای طراحی و ساخت یک ساختمان پس قاب وجود دارد، بنابراین این راهنما تنها چند نمونه از ساخت ‌و ساز متداول پس قاب را نشان می ‌دهد. لطفاً قبل از استفاده از هر یک از این اطلاعات، کدهای ساختمان محلی خود را بررسی کنید.

الوار تحت فشار در درجه اول برای استفاده از وال پست استفاده می شوند. به طور کلی، هر گونه چوب در فاصله 18 اینچی از زمین باید در وهله اول مورد بررسی قرار گیرند.  استفاده از نگهدارنده هایی جهت مقاوم سازی ساختمان جهت تعیین نمودن قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست با برند راد پست ممکن است در چوب‌ های 5 اینچ در 5 اینچ و پست ‌های بزرگ ‌تر در ساختمان‌ های پس از قاب استفاده شود، اما ممکن است برای عرشه‌ های مسکونی، آلاچیق‌ها یا تجهیزات زمین بازی مجاز نباشد. پست ACQ یا CCA باید حداقل سطح نگهداری 0.60، CA a 0.23 داشته باشد. الوارهای فرآوری شده و نصب شده در ارتفاع بالاتر از 18 اینچ ممکن است احتباس کمتری داشته باشند.

قیمت وال پست

بررسی اجزای مختلف در وال پست و تعیین نمودن قیمت آنان

اتصال دهنده ها: بست های مورد استفاده با الوارهای فرآوری شده باید در برابر خوردگی مقاوم باشند. فولاد ضد زنگ یا فولاد گالوانیزه با روکش روی اغلب با الوارهای فرآوری شده استفاده می شود. برای بهترین نتیجه، از سایدینگ و تزئینات فلزی استفاده کنید. بست ‌های گالوانیزه داغ برای فلزات گالوانیزه و آلیاژ آلومینیوم-روی، بست ‌های مسی برای فلز مس و فولاد ضد زنگ برای همه فلزات از جمله فلزات موجود در زیر زمین استفاده می شود.

اتصال دهنده های آلومینیومی نباید با الوارهای فرآوری شده بر پایه مس استفاده شوند. استثنا: پیچ و مهره های در تماس با الوارهای فرآوری شده نیازی به گالوانیزه داغ ندارند، بلکه باید حداقل 1/2 اینچ ضخامت داشته باشند. با این حال، ساختمان شما ممکن است به پیچ ‌های 5/8 اینچی، 3/4 اینچی یا بزرگ‌تر برای اتصال خرپا به ستون نیاز داشته باشد.

پست‌ ها: اندازه پست ها اغلب 4×6، 6×6، 6×8، 8×8 یا مطابق با طراحی متفاوتی هستند. اینها حداقل 1/4 طول آن و حداقل 4 اینچ در زمین قرار می گیرند. وال پست در ساختمان سازی ممکن است از گیره‌ های چوبی 2×4 که در پایین میخ میخکوب شده، میله‌ های میلگرد یا سایر لنگرها برای ایجاد مقاومت در برابر بالا بردن استفاده کند. پایه ‌های بتنی پیش‌ ساخته شده و تعبیه ‌شده یا براکت ‌های فولادی چوب به بتن با طراحی خاص، جایگزینی برای نصب پایه‌ های چوبی هستند. شما قبل از استفاده از این موارد باید به بررسی قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال پست با برند رادپست بپردازید.

پایه پست: بخش های بتنی، معمولاً 18-24 اینچ، در پایین سوراخ زیر پایه چوبی قرار می گیرند. تمام فوترهای بتنی باید با آب تمیز در خارج از سوراخ مخلوط شده و قبل از قرار دادن پایه تنظیم شوند. اندازه ساختمان، ارتفاع و سایر فاکتورهای بار، قیمت وال پست مورد نیاز را تعیین می کند.

خرپای حامل: بالاترین بند از سطح زمین است. در موارد تحمل وزن (جایی که خرپا مستقیماً به یک تیر متصل نیست) بند به عنوان یک تیر عمل می کند و اغلب به عنوان حمل خرپایی برچسب گذاری می شود.

خرپاها: غالباً 4 تا 10 دقیقه در مرکز قرار می گیرند، خرپاها ممکن است به همان اندازه فاصله داشته باشند و مستقیماً به پایه متصل شوند، یا با فاصله متفاوتی از میله قرار گیرند و به یک تیر حامل خرپایی که بین پایه قرار دارد متصل شوند. برای دهانه ‌های سقف کوتاه‌ تر، معمولاً از فاصله هایی با مقدار 18 تا 30 اینچ استفاده می شود.

پرلین ها: پرلین های سقف از چوب های 2×4، 2×6 یا 2×8 هستند که در بین خرپاها قرار می گیرند تا چارچوبی برای سقف فلزی یا پوشش سقف ایجاد کنند. ممکن است در بالای خرپاها روی لبه یا بین خرپاها با استفاده از لنگرهای قاب پست یا آویزهای تیرچه وصل شود. فاصله طراحی و بار سقف متفاوت است، اما معمولاً 24 اینچ در مرکز یا کمتر از آن قرار دارند.

کمربند: عضوی است در قاب افقی 2×4 یا 2×6 که از پستی به پست دیگر میخکوب شده است. گیره ها عمود بر ستون هستند و ممکن است به صورت عمودی بر روی میله نصب شوند یا به صورت صاف (قفسه کتاب) بین پایه قرار گیرند.

نتیجه گیری

در وهله اول در مقاوم سازی ساختمان باید به بررسی وال پست و تعیین مقدار قیمت آن بپردازید. سعی کنید از کارشناسان متخصص در این حوزه قیمت وال پست، فروش وال پست، خرید وال  پست با برند راد پست سوال کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید.منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.