قاب‌های آیفون ۱۴ زودتر از خود گوشی به بازار آمدند! / رونمایی هیجان‌انگیز

قاب‌های آیفون ۱۴ زودتر از خود گوشی به بازار آمدند! / رونمایی هیجان‌انگیز


اما این روند زمان بر است و به طور طبیعی، قبل از اینکه گوشی هوشمند پر زرق و برق جدید خود را در دست بگیرید، باید چند روز صبر کنید، اما پس از قدردانی از جذابیت طراحی (قدیمی) گوشی، چه خواهید کرد؟
به احتمال زیاد تصمیم خواهید گرفت آن را با کاوری زیبا بپوشانید. این قاب گوشی اپل شما را تحت پوشش قرار خواهد داد و از آن محافظت می‌کند، در حالی که اپل در مورد رنگ‌های دستگاه‌های خود (رنگ خود گوشی‌ها) بسیار قابل پیش‌بینی است، قاب‌های گوشی‌های آیفون این کمپانی از نظر رنگ و طرح چندان قابل پیش‌بینی نیستند. اپل با قاب‌هایش از تغییر الگوها در طول نسل‌ها لذت می‌برد.
به نظر می رسد امسال نیز از این قاعده مستثنی نباشد. اپل قطعا باری دیگر رنگ‌هایی را برای قاب‌های خود در نظر گرفته است. اوایل روز چهارشنبه مجین بلو، مشاور فناوری این شرکت، در توییتی عکس‌هایی از مواردی که به نظر می‌رسد قاب‌های رسمی جدید اپل هستند را به اشتراک گذاشت. درست مانند قبل، دو نوع اصلی وجود دارد: یکی از چرم و دیگری ساخته شده از جنس سیلیکون.

قاب‌های آیفون ۱۴ زودتر از خود گوشی به بازار آمدند! | رونمایی هیجان‌انگیز

وقتی صحبت از قاب‌های سیلیکونی به میان می‌آید، به نظر می‌رسد ۸ تغییر احتمالی وجود دارد: نیمه‌شب (مثلاً مشکی)، ساکولنت (رنگ سبز روشن)، صورتی گچی (مانند رنگ صورتی شیرینی)، قرمز، یاسی بنفش (بنفش روشن)، زرد ( مانند درخشش خورشید)، آبی روشن و بنفش تیره. مشخص نیست که آیا این رنگ‌ها در زمره رنگ‌های رسمی قاب‌های آیفون ۱۴ خواهند بود یا خیر.

تنوع رنگ قاب‌های چرمی کمتر است و تنها در ۶ رنگ عرضه می شوند. طبق معمول، رنگ قاب‌های چرمی بسیار کمرنگ‌تر است: مشکی، آبی نیمه شب (رنگ آبی بسیار تیره)، سبز صنوبری (بین سبز و خاکستری) و سه رنگ مختلف قهوه‌ای (نارنجی روشن، قهوه‌ای و قهوه‌ای طلایی). در مورد رنگ‌ قاب‌های چرمی نیز می‌توان گفت هنوز مشخص نیست که آیا اسامی این رنگ‌ها نهایی هستند یا خیر.

بیشتربخوانید :

220منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *