صحبت های اسکوچیچ قبل از بازی با امارات

صحبت های اسکوچیچ قبل از بازی با امارات


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جی پلاس؛  تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف امارات خواهد رفت.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی گفت: من به خاطر احترام به رسانه‌های اماراتی زودتر در نشست خبری حاضر شدم. رابطه من با امارات قدیمی است و ۲۰ سال قبل در این کشور کار کرده‌ام. باوجود آن‌که سرمربی حریف امارات هستم اما از بازگشت به این کشور خوشحال هستم.

او درباره این بازی گفت: باوجود آنکه امارات غایبانی دارد اما این از ارزش و قدرت تیم کم نمی‌کند. اطلاعات زیادی از امارات داریم و با آمادگی برابر این تیم به میدان خواهیم رفت. پیش بینی می‌کنم که یک بازی بزرگ برابر یک تیم بزرگ خواهیم داشت. ما برای پیروزی به میدان می‌رویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: تیم ملی امارات را خوب می‌شناسیم. در این تیم بازیکنان بااستعدادی بازی می کنند. امارات تیم منظم و یک مربی خوب دارد اما ما اطمینان داریم که نتیجه بسیار خوبی را کسب می کنیم.

ایران از دو بازی خود در انتخابی جام جهانی ۶ امتیاز کسب کرده است این درحالی است که امارات تنها دو امتیاز دارد.

جهانبخش: برای پیروزی به میدان می‌رویم

تیم ملی فوتبال ایران در سومین بازی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف امارات خواهد رفت.

علیرضا جهانبخش که به همراه اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی شرکت کرد، گفت: به امارات احترام می‌گذاریم اما برای پیروزی به میدان می‌رویم.ما آماده بازی‌های بزرگ هستیم.می دانیم که امارات بازیکنان خوبی در اختیار دارد اما ما هم آماده هستیم و به دنبال سه امتیاز هستیم.

او درباره دیر اضافه شدن لژیونرها به اردوی تیم ملی ایران گفت: این موضوع روی آمادگی بازیکنان و تیم تاثیر نخواهد گذاشت.

ایران از دو بازی خود ۶ امتیاز کسب کرده و صدرنشین است این درحالی است که امارات با ۲ امتیاز در رده سوم است.منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.