سقوط آزاد بورس/ شاخص کانال حمایتی را از دست داد

سقوط آزاد بورس/ شاخص کانال حمایتی را از دست دادبه گزارش ویترین، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 5میلیارد و 171میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 94میلیارد تومان در بیش از 397هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 25 هزار و 249واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 295هزار و 526واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های گروه دارویی برکت، بورس کالای ایران و معدنی املاح ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 988میلیون ورقه به‌ارزش 2هزار و 441میلیارد تومان در 113هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 190واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 930واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول و فولاد هرمزگان جنوب شد و در مقابل شرکت‌های توسعه سرمایه و صنعت غدیر، تولید برق عسلویه مپنا و پخش هجرت بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

٢٢٣٢٢٣منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *