ساده‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی، قورباغه‌ات را قورت بده!

ساده‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی، قورباغه‌ات را قورت بده!


در دوران بزرگسالی یا نوجوانی، با درک اهمیت داشتن مهارت زبان انگلیسی، زبان‌آموز همواره به دنبال بهترین کلاس زبان انگلیسی است. او می‌خواهد در مدت زمان کوتاهی همه چهار مهارت مکالمه (اسپیکینگ)، خواندن (ریدینگ)، شنیدار (لیسینینگ) و نوشتن (رایتینگ) را کسب کند. بدون شک هر زبان‌آموزی ترجیح می‌دهد از ساده‌ترین شیوه و بهترین راه به مطالعه زبان انگلیسی بپردازد. اما ساده‌ترین راه یادگیری زبان چیست؟

پاسخ به این سوال با توجه به هدف هر فرد از یادگیری زبان متفاوت است. انگیزه یادگیری یک نوجوان دبیرستانی از یادگیری زبان با کسی که به دنبال گرفتن مدرک آیلتس است، طبیعتا یکسان نیست. به همین دلیل ما در این مقاله به بررسی ساده‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی برای افراد متفاوت با اهداف مختلف پرداختیم.

معلم خصوصی زبان انگلیسی؛ راهنمای اصلی شما در یادگیری!

وقتی صحبت از یادگیری و آموزش می‌شود، ذهن همه به سراغ معلم، استاد و یک راهنمای کاربلد خواهد رفت. روند یادگیری بدون داشتن معلم تقریبا غیرممکن خواهد بود. این موضوع، در آغاز یادگیری بیشتر به چشم خواهد آمد و معمولا افراد در شروع هرکاری به کمک و پشتیبانی نیاز دارند. به همین دلایل، برای یادگیری زبان انگلیسی باید به فکر استخدام معلم خصوصی بود.

اساتید برتر زبان، به طور شگفت انگیزی روی روند یادگیر زبان‌آموز تاثیرگذار خواهد بود و عملکرد او را بهبود می‌دهد. آموزش دقیق، ارائه جدیدترین مطالب، تمرین و تکرار و اصلاح کردن اشتباهات دانش‌آموز، همگی باعث می‌شود تا سیستم آموزش و یادگیری پویا بوده و باعث دلزدگی دانش‌آموز نشود. معلم خصوصی زبان انگلیسی باتجربه، به خوبی به این امور آگاه است و بهترین راه‌حل یادگیری را به زبان‌آموز ارائه می‌دهد.

یادگیری زبان انگلیسی در خانه؛ دیگر بهانه‌ای برای تنبلی وجود ندارد!

احتمالا یکی از بهانه‌های رایج در میان زبان‌آموزان، نداشتن زمان و سختی رفت و آمد برای آن‌ها به محل تشکیل کلاس زبان انگلیسی است. اما با گسترش اینترنت، شیوه‌های تدریس آنلاین نیز به چرخه آموزشی اضافه شده و روند یادگیری زبان انگلیسی را ساده‌تر کرده است. در حال حاضر استفاده از شرایط تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی، بهترین روش یادگیری زبان خواهد بود. با کمک تدریس خصوصی، زبان‌آموز در زمان خود نیز صرفه‌جوبی خواهد کرد و دیگر بابت نداشتن وقت برای رفت و آمد به کلاس نگران نخواهد بود. این شیوه برای افراد پرمشغله بسیار عالی و کاربردی است.

البته زبان‌آموزانی هستند که همچنان با شیوه برگزاری کلاس آنلاین راحت نبوده و کلاس حضوری را ترجیح می‌دهند. این دسته از افراد هم به راحتی می‌توانند از تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری (در منزل) استفاده کرده و به یادگیری بپردازند. بنابراین باید گفت که به لطف برگزاری کلاس‌های خصوصی زبان به دو صورت آنلاین و حضوری، دیگر بهانه‌ای برای تنبلی وجود نخواهد داشت.

خوشبختانه این نحوه تدریس برای همه سنین مناسب بوده و از کودک تا بزرگسال می‌توانند از آن استفاده کنند. در واقع، با توجه به شرایط زمان کاری بزرگسالان یا زمان مدرسه دانش‌آموزان، بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی، شرکت در جلسات تدریس خصوصی زبان خواهد بود.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان؛ یادگیری زبان در بهترین سن!

خوشبتانه در سال‌های اخیر، فرهنگ آموزش زبان انگلیسی به کودکان میان خانواده‌های بیشتری رواج پیدا کرده است. کودکان در سن کم گیرایی بهتری نسبت به یادگیری زبان دارند و با کمک آموزش صحیح و دقیق، می‌توان به سرعت آن‌ها را در این مسیر پیش برد. اما باید به این نکته دقت کرد، در صورت آموزش غیر اصولی یا رفتار نامناسب معلم، کودک تا مدت‌ها نسبت به یادگیری زبان انگلیسی دل‌زده خواهد شد.

ساده‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی، قورباغه‌ات را قورت بده!

بنابراین اولین نکته در زمان آموزش زبان انگلیسی به کودکان، انتخاب معلم خصوصی زبان انگلیسی باتجربه و کاربلد است. شخصی که با کودکان سر و کار دارد، باید نحوه برخورد با هر گروه سنی را بداند و با توجه به روحیات کودک، به آموزش بپردازد. نکته مهم بعدی، شیوه آموزش به کودکان است، مسلما نمی‌توان انتظار داشت که نحوه یادگیری انسان 6 یا 7 ساله با فرد میانسال، یکسان باشد. پس باید از جذاب‌ترین و جالب‌ترین تکنیک‌های آموزش زبان انگلیسی در مقابل کودکان بهره برد. معلم کاربلد به خوبی می‌داند که با سرگرم کردن و ایجاد بازی‌های آموزشی، راحت‌تر می‌توان با خردسالان ارتباط برقرار کرد و مفاهیم درسی را انتقال داد.

یادگیری آیلتس؛ مدرکی برای داشتن شغل بهتر یا مهاجرت

گرفتن مدرک آیلتس، هدف اصلی افراد بسیاری از یادگیری زبان انگلیسی است. آزمون آیلتس در کنار آزمون‌هایی مانند تافل، از مهم‌ترین معیارهای سنجش سطح زبان انگلیسی است. این مدرک در دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و اداره‌های سرتاسر جهان اعتبار داشته و یکی از مدارک موردنیاز مهاجرت به برخی از کشورها است. به همین دلیل دانشجویان یا افراد متخصص در حوزه‌های مختلف که قصد مهاجرت را دارند، به دنبال کسب این مدرک هستند.اما ساده‌ترین راه‌حل برای یادگیری زبان و به دست آوردن مدرک آیلتس در مدت زمانی مناسب چیست؟

جواب این سوال چندان پیچیده نیست، متقاضیان این مدرک باید در کلاس آیلتس معتبر شرکت کنند و تحت آموزش معلم خصوصی باتجربه قرار بگیرند. برای داشتن آیلتس، فقط سواد زبان انگلیسی کافی نخواهد بود، این آزمون یک مهارت است که نکات و جزئیات بسیاری در آن موثر خواهند بود. بنابراین باید در جلسات تدریس خصوصی موسسات معتبر و اساتید خبره شرکت کرد.

درباره نرخ آزمون آیلتس نیز باید به یاد داشت که برای شرکت در این آزمون باید هزینه تقریبا بالایی پرداخته شود، به همین دلیل زبان‌آموز باید با آمادگی کامل سراغ آیلتس برود تا هم در بودجه و هم در زمان خود صرفه‌جوبی کند. پس اگر به فکر یادگیری زبان انگلیسی با هدف گرفتن مدرک آیلتس هستید، اولین و مهم‌ترین گام برای شما، کمک گرفتن از معلم خصوصی آیلتس و شرکت در کلاس او است.

از بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز استفاده کنید

کارشناسان و اساتید باتجربه توصیه می‌کنند که زبان انگلیسی را به طور تعاملی و ارتباط با یک فرد یا جمع، فرا بگیرید. اما همچنان یادگیری و آموزش خودآموز طرفداران خود را دارد. بعضی افراد نیز به دلیل ساعات خاص کاری خود مجبور هستند به صورت خودآموز درس بخوانند. برای این دسته از زبان‌آموز، کتاب بهترین راهنما و مرجع خواهد و آن‌ها باید با دقت کتب آموزشی خود را انتخاب کنند.

در سطح بالاتر نیز زبان‌آموزانی قرار دارند که خود را برای آزمون‌های بین‌المللی مانند آیتلس، تافل، جی آر ای و غیره آماده می‌کنند. به این دسته از زبان آموزان تاکید می‌شود تا در کلاس‌ خصوصی آیلتس یا دیگر آزمون‌ها شرکت کنند. همه این آزمون‌ها نیازمند داشتن مهارت بالا در مکالمه و دیگر بخش‌های زبان هستند و معمولا به تنهایی نمی‌توان در کسب این مهارت‌ها موفق بود. اما برای کسانی که اصرار به خودآموزی در این مرحله دارند، مجموعه کتاب‌های: Cambridge IELTS

(برای همه 4 مهارت کتاب آموزش و کتاب تمرین وجود دارد)، مجموعه Collins (Reading, speaking, writing & listening) و مجموعه آیلتس معمارزاده، از بهترین منابع آموزشی آیلتس هستند.

ساده‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی، قورباغه‌ات را قورت بده!

ساده‌ترین راه یادگیری زبان انگلیسی در استادبانک؛ معلم خصوصی با مناسب‌ترین قیمت

بهترین راه‌حل یادگیری زبان انگلیسی را استادبانک در اختیار شما قرار داده است. فرقی نمی‌کند شما دانشجو هستید یا مشغله کاری فراوانی دارید، حتی شاید والدین کودک خردسالی باشید که دوست دارید فرزندتان از سن کم به زبان انگلیسی مسلط شود. سامانه تدریس خصوصی استادبانک بهترین شرایط یادگیری زبان انگلیسی را برای همه متقاضیان فراهم کرده است.

تیم استادبانک برای همه مهارت‌ها، آزمون‌ها و مقاطع تحصیلی، بهترین معلم زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار خواهد داد. شرایط برگزاری، جلسات تدریس مکالمه زبان انگلیسی خصوصی، کلاس آیلتس و تافل، درس زبان انگلیسی همه مقاطع تحصیلی و دیگر بخش‌های زبان، با بالاترین کیفیت آموزش در استادبانک وجود دارد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت استادبانک، به بخش تدریس خصوصی زبان انگلیسی رفته و معلم مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این بخش بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی با مناسبترین قیمت در دسترس شما خواهد بود. کلاس خصوصی در استادبانک به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار شده و محدودیتی برای سراسر ایران وجود ندارد.

اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی با بهترین کیفیت آموزشی و قیمت مناسب را داری، به سایت تدریس خصوصی استادبانک به نشانی www.ostadbank.com و قسمت زبان انگلیسی مراجعه کنید. برای کسب راهنمایی بیشتر و مشاوره، می‌توانید با شمار ۰۰۰۵۴۴۳۵۰۲۱ تماس بگیرید.منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.