خدمت‌رسانی سریعتر تیپاکس با افتتاح هاب اصفهان

خدمت‌رسانی سریعتر تیپاکس با افتتاح هاب اصفهان


مرکز عملیات اصفهان، یکی از هاب‌های بزرگ تیپاکس در کشور است که برای خدمت‌رسانی سریع و به روز و همچنین رفاه حال مشتریان، شروع به ‌فعالیت کرده است. با راه‌اندازی این هاب، بسته‌های ارسالی از مبدا اصفهان یا شهرهای جنوبی کشور، در بازه زمانی ۲۴ تا ۴۸ ساعته به مقصد رسیده و همچون گذشته، به‌صورت درب به درب از مبدا جمع‌آوری و به مقصد تحویل داده می‌شوند.

دکتر مهرداد فاخر، مدیرعامل تیپاکس به‌مناسبت افتتاح این هاب و پاسخ به این سوال که چرا تیپاکس از بین ارزش‌های برند خود، بیشتر از همه بر نوآوری تاکید دارد، گفت: “۶۱ سال پیش، تیپاکس به‌عنوان یک شرکت نوآور افتتاح شد و خدمات ارسال سریع درب به درب را ابداع و فعالیت خود را ادامه داد. در دهه ۹۰، انقلاب دیگری در تیپاکس اتفاق افتاد و تیپاکس فعالیت خود را بر بستر آی‌تی برده و حرکت به‌سمت تحول دیجیتال را آغاز کرد”.

خدمت‌رسانی سریعتر تیپاکس با افتتاح هاب اصفهان

او در ادامه گفت: “در این سال‌ها همواره تلاش کرده‌ایم تا درگاه‌های جدیدی را به تیپاکس اضافه کنیم. از جمله این خدمات، اپلیکیشن «مای تیپاکس» و پلتفرم «ای تیپاکس» را می‌توان نام برد که با استفاده از این پلتفرم، مشتریان قادر هستند سفارش‌های خود را به‌صورت دسته‌جمعی ثبت و مدیریت کنند. تمامی این خدمات در راستای مکانیزه کردن و سهولت کار مشتریان ایجاد شده‌اند”.

فاخر اذعان کرد: “ما در این سال‌ها سعی کرده‌ایم تا سطح سرویس‌دهی خود را چه از لحاظ جغرافیایی و چه کیفی بالا ببریم. در تکمیل این تفکر، با راه اندازی ۷۰۰ نقطه تماس با مشتری، به بزرگترین شبکه پست خصوصی کشور تبدیل شده‌ایم و رسیدن به ۱۰۰۰ نقطه تماس، از اهداف ما تا پایان سال ۱۴۰۰ است”.

خدمت‌رسانی سریعتر تیپاکس با افتتاح هاب اصفهان

مهرداد فاخر در ادامه به معرفی هاب‌ها و دفاتر منطقه‌ای پرداخت و گفت: ” دفاتر منطقه ای، نوعی ستاد مرکزی کوچک هستند که در مناطق مختلف ایجاد شده‌اند و کار آنها، مشابه کار ستاد مرکزی در تهران است و هاب ها مراکز تجمیع و توزیع بسته به مناطق مختلف هستند. ما تا امروز، چند دفتر منطقه ای و هاب در مناطق مختلف کشور افتتاح کرده‌ایم و هدفمان اتصال این مراکز به یکدیگر است. خبر خوب آن‌که، درحال حاضر در اصفهان هاب نیمه مکانیزه پیاده‌سازی و در تاریخ ۱۹ آذرماه ۱۴۰۰ افتتاح شد. این هاب با ظرفیت ۳۶۰۰۰ بسته در روز، علاوه بر سورت نیمه مکانیزه بسته‌ها،  عملیات تخلیه و بارگیری بسته‌ها را تسهیل خواهد کرد”.

او در تکمیل گفته‌های خود پیرامون هاب اصفهان گفت: “در گذشته، برای مثال اگر بسته‌ای از اصفهان به مشهد ارسال می‌شد، اول به هاب تهران فرستاده و پس از تجزیه و بارگیری مجدد، به مشهد فرستاده می‌شد. اما با افتتاح این هاب، تمامی این خطوط به‌صورت مستقیم کار خواهند کرد و بسته از اصفهان به مشهد، بوشهر، تبریز، هرمزگان و … به صورت مستقیم ارسال و فرایند تجزیه و بارگیری به مقصد، در هاب اصفهان انجام می‌شود”.

خدمت‌رسانی سریعتر تیپاکس با افتتاح هاب اصفهان

فاخر در ادامه تاکید کرد: “با افتتاح هاب‌ها، زمانی که برای رسیدن هر بسته به مشتری متعهد شده‌ایم، کاهش چشمگیری خواهد داشت. همچنین از نظر کیفی، زمانی که سفر بسته به‌صورت مستقیم انجام می‌شود، ارسال بهبود یافته و سلامت بیشتر بسته‌ها را تضمین می‌کند”.

تیپاکس همواره در تلاش است تا با بهبود زیرساخت‌های خود، خدماتی درخور شان مشتریانش را ارائه دهد و تجربه‌ای خوب از ارسال بسته‌ها را رقم بزند.منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *