ترویج و آموزش کارآفرینی در کشور، یک ضرورت است

ترویج و آموزش کارآفرینی در کشور، یک ضرورت استبه گزارش روابط عمومی گروه صنعتی میهن، روز تولد شیخ بهائی، سوم اردیبهشت ماه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان روز ملی کارآفرینی نامگذاری شده است. به بهانه همین روز مهندس ابوالفضل پایداری با تاکید بر اینکه چرخ‌ های توسعه اقتصادی هر کشوری با توسعه کار آفرینی به حرکت در می آیند، اظهار داشت: کارآفرینان امروز با نوآوری و تلاش، به نیروی محرکه و موتور توسعه اقتصادی تبدیل شده اند.

پایداری با اشاره به اهمیت حوزه کارآفرینی و تلاش های ایوب پایداری افزود: خانواده بزرگ میهن با ۳۰ هزار عضو حاصل پشتکار یک نوجوان با اراده ۱۵ ساله کارآفرین است که مسیر تولید و عرضه محصولات محبوب و با کیفیت در میهن عزیزمان را تا موفقیت در عرصه های جهانی طی بیش از ۵۰ سال پشت سر نهاده است.

وی، در ادامه متذکر شد؛ براساس مطالعات صورت گرفته از سوی برخی صاحب نظران و دانشمندان مدیریت، کارآفرینان موتور حرکت و رشد اقتصاد جامعه هستند، و آنان در محیطی رقابتی و نوآورانه، این عرصه مهم را توسعه می بخشند.

مدیرعامل گروه صنعتی میهن، تاکید کرد: کلید موفقیت کارآفرینی، یافتن روش های خلاقانه ای است که با به کارگیری فناوری های روز و خلق خدمات و کالاهای جدید، به همراه بازاریابی پیشرو و سرعت و دقت توامان در تصمیم گیری و اجرا خواسته های مصرف کنندگان را به بهترین نحو برآورده کند.

به گفته وی؛ کارآفرینان به دلیل رهبری، مدیریت، نوآوری، ایجاد شغل، رقابت، بهره وری و ایجاد صنایع و کسب و کارهای جدید سهم مهمی در رشد اقتصادی کشور دارند و توسعه کارآفرینی یکی از نیازهای جدی اقتصادی و اجتماعی هر کشوری از جمله میهن عزیز ماست.

پایداری در پایان با تاکید بر اینکه گروه صنعتی میهن که امسال وارد قرن دوم فعالیت های خود شده است حرکت در مسیر کارآفرینی را با تکیه بر این همه سال تجربه حتی قوی تر از قبل ادامه خواهد داد، خاطرنشان کرد: توجه به توسعه، ترویج و آموزش کارآفرینی در کشور، یک ضرورت اجتناب ناپذیر است چرا که اقتصاد ما برای انجام نقش و وظیفه خود در رشد و توسعه کلان کشور به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال نیاز دارد.منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.