تاکنون چند میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند؟

تاکنون چند میلیون نفر در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند؟


به گزارش ویترین، محمود محمودزاده گفت: ۵۴۰ هزار واحد مسکونی از پروژه‌های حمایتی مسکن از قبل وجود داشت که عملیات اجرایی آنها آغاز شده بود و وارد فاز اجرا شدند. در مرحله جدید نیز عملیات اجرایی ۳۳۰ هزار واحد آغاز شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تاکنون اراضی ۹۸۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تامین شده است که در این اراضی تامین شده ۳۳۰ هزار واحد کلنگ‌زنی شده‌اند و در مرحله صدور پروانه، تهیه طرح، انتخاب سازنده و پیمانکار هستند تا وارد فاز اجرایی شوند.

وی با اشاره به ثبت نام بیش از پنج میلیون و ۳۰۰ هزار متقاضی تا به امروز در طرح نهضت ملی مسکن، گفت: سه شرط ابتدایی قریب به ۹۰درصد از ثبت نام کنندگان تاکنون پالایش شده است و شرط چهارم که سابقه سکونت است، در استان یا شهر جدید مورد تقاضا، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۸۷۰ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی شد/ ثبت نام بیش از 5 میلیون و 300 هزار نفر

وی با تاکید براینکه براساس برنامه زمانبندی تا پیش از تابستان سال ۱۴۰۱ نتیجه نهایی به متقاضیان اعلام می شود، عنوان کرد: این بدان مفهوم نیست که نتیجه نهایی در آن تاریخ به همه اعلام می‌شود، بلکه به صورت گروه به گروه از طریق پیامک اطلاع رسانی صورت می‌گیرد و هر گروه که در ابتدا پالایش نهایی شود زودتر مطلع می‌شود، اما تا پایان خردادماه همه متقاضیان تعیین تکلیف می‌شوند.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: اگر کسی ذی حق باشد و به هر دلیلی نامش جزو واجدان شرایط اعلام نشده باشد، باید به اداره کل راه و شهرسازی استانی که ثبت نام کرده یا به شهر جدیدی که در آن محدوده تقاضای مسکن داشته است، برای بررسی مجدد مستندات مراجعه کند و اگر اشتباهی صورت گرفته باشد، حتما اعاده و بررسی خواهد شد.

۲۲۳۲۲۷منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.