آپارتمان های ارزان‌ قیمت در جنوب تهران چند؟/ با ۱ میلیارد تومان کجا می‌توان خانه خرید؟ + جدول

آپارتمان های ارزان‌ قیمت در جنوب تهران چند؟/ با ۱ میلیارد تومان کجا می‌توان خانه خرید؟ + جدول


از آنجایی که خرید خانه در تهران جزو سخت ترین کار هاست و برای این کار سرمایه نسبتا زیادی لازم است، برای افرادی که سرمایه نسبتا کمتری دارند مناطق جنوبی تهران میتواند انتخاب خوبی باشد. در این گزارش به بررسی منازل ارزان قیمت جنوب تهران پرداخته‌ایم.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله نازی‌آباد تهران را دارید، میتوانید با سرمایه‌ای بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان واحدی ۳۵ متری با سنی حدود ۱۶ سال و ۱ اتاق خواب را خریداری کنید.

آپارتمان دیگری در محله مولوی با سنی حدود ۱۴ سال و متراژ ۵۶ متر درحالی که این واحد ۲ اتاق خواب داشته باشد در روز های گذشته معادل ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در همین محله با سنی معادل ۸ سال و ۲ اتاق خواب با متراژ ۶۵ متر معادل ۱ میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

واحد آپارتمان دیگری در محله شوش با متراژ ۵۰ متر و ۱ اتاق خواب درحالی که ۶ سال از ساخت آن گذشته باشد، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد.

برای خرید واحدی ۲۱ ساله در محله جوادیه با متراژ ۴۵ متر و ۱ اتاق خواب به بودجه‌ای بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۳۵ میلیون تومان احتیاج دارید.

همچنین با بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان میتوانید واحد آپارتمانی ۱۶ ساله با متراژ ۶۵ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

ارزش آپارتمانی ۵۲ متری در منیریه درحالی که ۲۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، قیمتی بالغ‌بر ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

۳۵۲۱۷منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *